ул. Геологов 7, Хмельницький, Україна
+380 (67) 162-09-88
+380 (98) 919-29-23
Оптово-роздрібний магазин "Калина Стиль"
вверхвниз

№1951. Поляризаційні сонцезахисні окуляри
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: 1951
168 ₴
Мінімальне замовлення — 5 шт.
+380 (67) 162-09-88
Людмила, продавец (ул. Геологов 7)
- +380 (98) 919-29-23Вадим, продавец
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Поляризаційні сонцезахисні окуляри
Підходять як для жінок так і для чоловіків
Кольолір чорний
Мінімальне замовлення 5 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Калина |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал оправи | Метал |
| Тип оправи | Обідкові |
| Колір лінз | Чорний |
| Колір | Чорний |
| Поляризація | Так |
| Категорії та ступінь захисту лінз | UV400 |
| Складна оправа | Так |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 55 мм |
| Висота лінзи | 45 мм |
| Загальна ширина | 130 мм |
| Довжина завушника | 145 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 168 ₴
- Мінімальне замовлення: 5 шт.


