ул. Геологов 7, Хмельницький, Україна
+380 (67) 162-09-88
+380 (98) 919-29-23
Оптово-роздрібний магазин "Калина Стиль"

№ 5390. Чоловічі поляризаційні окуляри
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: 5390
146 ₴
Мінімальне замовлення — 5 шт.
+380 (67) 162-09-88
Людмила, продавец (ул. Геологов 7)
- +380 (98) 919-29-23Вадим, продавец
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Чоловічі поляризаційні сонцезахисні окуляри для водіїв,антиблікові
Жовта лінза захищає від осліплення фар автомобіля
Мінімальне замовлення 5 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Калина |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Чоловіча |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал оправи | Пластик |
| Тип оправи | Обідкові |
| Колір лінз | Жовтий |
| Колір | Чорний |
| Поляризація | Так |
| Складна оправа | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 55 мм |
| Висота лінзи | 45 мм |
| Загальна ширина | 145 мм |
| Довжина завушника | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 146 ₴
- Мінімальне замовлення: 5 шт.