ул. Геологов 7, Хмельницький, Україна
+380 (67) 162-09-88
+380 (98) 919-29-23
Оптово-роздрібний магазин "Калина Стиль"

29 -15Пляжна сумка
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: 29-15
155 ₴
Мінімальне замовлення — 3 шт.
+380 (67) 162-09-88
Людмила, продавец (ул. Геологов 7)
- +380 (98) 919-29-23Вадим, продавец
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Стильна пляжна сумка
Сумка підходить як для відпочинку на пляжі, так і для щоденого використання.
Сумка має одне загальне віділення на блискавці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Калина |
| Тип сумки | Пляжна |
| Колір | Бежевий |
| Тип застежки | Замок |
| Відділення | 1 основний, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Візерунки і принти | Морський принт |
| Висота | 380 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Довжина ручок | 290 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 155 ₴
- Мінімальне замовлення: 3 шт.