ул. Геологов 7, Хмельницький, Україна
+380 (67) 162-09-88
+380 (98) 919-29-23
Оптово-роздрібний магазин "Калина Стиль"
вверхвниз

28-3. Стильна пляжна сумка
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: 28-3
194 ₴
Мінімальне замовлення — 3 шт.
+380 (67) 162-09-88
Людмила, продавец (ул. Геологов 7)
- +380 (98) 919-29-23Вадим, продавец
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Стильна пляжна сумка
Сумка підходить як для відпочинку на пляжі, так і для щоденного використання
Сумка на одне відділення на замку з підкладкою,
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Калина |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Пляжна |
| Розмір | Середній |
| Колір | Різні кольори |
| Тип застежки | Замок |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Висота | 370 мм |
| Довжина | 560 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина ручок | 310 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 194 ₴
- Мінімальне замовлення: 3 шт.
