ул. Геологов 7, Хмельницький, Україна
+380 (67) 162-09-88
+380 (98) 919-29-23
Оптово-роздрібний магазин "Калина Стиль"
вверхвниз

Поляризаційні окуляри. 306
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: 306
164 ₴
Мінімальне замовлення — 5 шт.
+380 (67) 162-09-88
Людмила, продавец (ул. Геологов 7)
- +380 (98) 919-29-23Вадим, продавец
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Калина |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал оправи | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Поляризація | Так |
| Складна оправа | Так |
| Стан | Новий |
| Тип лінз за матеріалом | Пластикові |
| Тип оправи | Обідкові |
| Форма | Кругла |
| Колір | Чорний |
| Колір лінз | Чорний |
| Розміри | |
| Висота лінзи | 48 мм |
| Довжина завушника | 135 мм |
| Міст | 18 мм |
| Загальна ширина | 125 мм |
| Ширина лінзи | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 164 ₴
- Мінімальне замовлення: 5 шт.
