ул. Геологов 7, Хмельницький, Україна
+380 (67) 162-09-88
+380 (98) 919-29-23
Оптово-роздрібний магазин "Калина Стиль"
вверхвниз

Сонцезахисні окуляри. 2474
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: 2474
208 ₴
Мінімальне замовлення — 5 шт.
+380 (67) 162-09-88
Людмила, продавец (ул. Геологов 7)
- +380 (98) 919-29-23Вадим, продавец
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Калина |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал оправи | Метал |
| Стать | Жіноча |
| Поляризація | Ні |
| Складна оправа | Так |
| Стан | Новий |
| Тип лінз за матеріалом | Пластикові |
| Тип оправи | Обідкові |
| Форма | Овальна |
| Колір | Чорний |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Розміри | |
| Висота лінзи | 47 мм |
| Довжина завушника | 150 мм |
| Міст | 18 мм |
| Загальна ширина | 130 мм |
| Ширина лінзи | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 208 ₴
- Мінімальне замовлення: 5 шт.

