ул. Геологов 7, Хмельницький, Україна
+380 (67) 162-09-88
+380 (98) 919-29-23
Оптово-роздрібний магазин "Калина Стиль"
вверхвниз

Тактичні окуляри зі знімною лінзою
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: 10-900
230 ₴
Мінімальне замовлення — 5 шт.
+380 (67) 162-09-88
Людмила, продавец (ул. Геологов 7)
- +380 (98) 919-29-23Вадим, продавец
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Тактичні окуляри зі знімною лінзою
Окуляри зі знімною лінзою й діоптрикою
Опт від 5 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Калина |
| Країна виробник | Китай |
| Висота лінзи | 45 мм |
| Довжина завушника | 135 мм |
| Матеріал лінз | Акрил |
| Матеріал оправи | Пластмаса |
| Загальна ширина | 145 мм |
| Поляризація | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Окуляри з діоптріями |
| Тип оправи | Безобідкові |
| Колір лінз | Чорний |
| Ширина лінзи | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴
- Мінімальне замовлення: 5 шт.

