ул. Геологов 7, Хмельницький, Україна
+380 (67) 162-09-88
+380 (98) 919-29-23
Оптово-роздрібний магазин "Калина Стиль"

№29-11. Плетена пляжна сумка
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: 29-11
398 ₴
Мінімальне замовлення — 3 шт.
+380 (67) 162-09-88
Людмила, продавец (ул. Геологов 7)
- +380 (98) 919-29-23Вадим, продавец
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Стильна плетена пляжна сумка
Сумка підходить як для відпочинку на пляжі, так і для щоденого використання.
Сумка має одне загальне відділення на блискавці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Калина |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Пляжна |
| Матеріал | Солома |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Відділення для телефону |
| Ручки | Дві |
| Висота | 390 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина ручок | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 398 ₴
- Мінімальне замовлення: 3 шт.